-
Metallplugg fischer FMDMetallplugg 6X32 fischer bor Ø7-9 skrue Ø5-6 Metallplugg fischer FMD er en allsidig festeløsning designet for bruk i en rekke materialer som betong, stein og gassbetong. Med sin enkle installasjon er den ideell for å sikre gassrør, vannrør og andre rørholdere. Fordeler og egenskaper...4.75 kr/stk inkl. mvaMin bestilling: 100 stk = Fra 475 kr inkl. mva
(380 kr eks. mva) -
Slanganker fischer ELZSlaganker M10X30 EZ EA II elforzin kort bor Ø12mm Slaganker fischer ELZ er en innovativ løsning for sikre og pålitelige innfestinger i betong. Dette produktet er spesielt utviklet for å gi høy ytelse i både sprukket og ikke-sprukket betong, og er ideelt for bruk...7.76 kr/stk inkl. mvaMin bestilling: 50 stk = 388 kr inkl. mva
(310.40 kr eks. mva) -
Vippeanker KDHVippeanker 4X70 EZ KDH m/kr elforzinket m/krok fischer Vippeanker KDH fra fischer er en allsidig og pålitelig løsning for montering i plater, hulrom, platetak og stålregler. Dette produktet er ideelt når det stilles høye krav til hullfasthet og sikkerhet. Fordeler og egenskaper Kan monteres...11.81 kr/stk inkl. mvaMin bestilling: 25 stk = Fra 295.25 kr inkl. mva
(236.20 kr eks. mva) -
Vippeanker KD,KDHVippeanker KD og KDH fra fischer er et pålitelig festemiddel designet for bruk i ulike platematerialer, hulrom, og stålbjelker. Disse ankerne er ideelle for situasjoner hvor det kreves høy holdfasthet uten behov for spesialverktøy.Fordeler og egenskaper Enkel montering uten behov for spesialverktøy. Egnet for...312.50 kr/stk inkl. mvaMin bestilling: 25 stk = Fra 7 812.50 kr inkl. mva
(6 250 kr eks. mva) -
Spikerplugg fischer N m/krageSpikerplugg fischer N m/krage er en pålitelig og effektiv løsning for festing i massive byggematerialer som betong og naturstein. Denne pluggtypen kommer med en formontert "spiker" og er ideell for ulike konstruksjonsprosjekter.Fordeler og egenskaper Designet for bruk i massive byggematerialer som betong og naturstein....116.25 kr/stk inkl. mvaMin bestilling: 100 stk = Fra 11 625 kr inkl. mva
(9 300 kr eks. mva) -
Nylonplugg Fisher Sortimentsbox SX/UXNylonplugg Fisher Sortimentsbox SX/UX fra fischer er en praktisk samling av høy kvalitets nylonplugger som er ideelle for en rekke byggematerialer. Denne sortimentsboksen inneholder både universalplugger (UX) og nylonplugger med krage (SX), noe som gjør den til et allsidig verktøy for håndverkere og byggefagfolk.Fordeler...248.75 krinkl. mva
-
Betongskrue Sormat S-CSA sekskant/flensBetongskr 6X60/5/20 EZ 6KT elforzinket m/flens Sormat Betongskrue Sormat S-CSA med sekskanthode og flens er en selvgjengende skrue designet for bruk i både sprukken og usprukken betong. Denne skruen er ideell for gjennomstikksmontering og er elforzinket for bruk i tørt innendørsmiljø eller for midlertidig...10.20 kr/stk inkl. mvaMin bestilling: 100 stk = Fra 1 020 kr inkl. mva
(816 kr eks. mva) -
Betongskrue Sormat S-CSA sekskant/flensBetongskrue Sormat S-CSA med sekskanthode og flens er en selvgjengende skrue designet for bruk i både sprukken og usprukken betong. Denne skruen er ideell for gjennomstikksmontering og er elforzinket for bruk i tørt innendørsmiljø eller for midlertidig utendørsbruk.Fordeler og egenskaper Selvgjengende design for enkel...Fra 1 165 krinkl. mvaPakkestørrelse: 100 stk · Kan òg kjøpast enkelt
-
Vippeanker Toggler KrugeM6 toggler vippeanker Vippeanker Toggler Kruge er et allsidig og robust festemiddel designet for gips- og hulromsmontasje. Dette ankeret er ideelt for å sikre en rekke installasjoner, inkludert armaturskinner, lysarmaturer, radiatorer og mer. Fordeler og egenskaper Spesielt utviklet for gips- og hulromsmontasje, noe som...Fra 86.25 krinkl. mva
-
Slaganker Kruge A4 syrefastM10 slaganker. syrefast A4 Slaganker Kruge A4 syrefast er et pålitelig og holdbart festeanker laget av syrefast A4 stål. Dette produktet er ideelt for bruk i krevende miljøer hvor korrosjonsbestandighet er avgjørende, som i maritim industri eller i kjemiske anlegg. Fordeler og egenskaper Laget...Fra 186.25 krinkl. mva
-
Betongskrue Excalibur 6kt gulforzinketBetongskr 19X100 GF Excal. gulforzinket AN Betongskrue Excalibur 6kt gulforzinket er en robust og pålitelig skrue designet for bruk i betongkonstruksjoner. Denne sekskantede skruen er elforsinket og gulforzinket for ekstra korrosjonsbeskyttelse, noe som gjør den ideell for både innendørs og utendørs prosjekter. Fordeler og...136.25 kr/stk inkl. mvaMin bestilling: 25 stk = 3 406.25 kr inkl. mva
(2 725 kr eks. mva)
