-
Indexbetongskrue Hex FlensBetongskrue 5X40/50 C3 6kt C3 m/flens St-Part.6 100pk Indexbetongskrue Hex Flens fra Arvid Nilsson er en effektiv løsning for feste i betong. Med sitt sekskantede grep er denne skruen ideell for både permanente og midlertidige installasjoner, og den forenkler monteringsprosessen betydelig. Fordeler og egenskaper...436.25 kr/pakinkl. mva
-
Betongskrue Sormat C3Betongskr 6X40 C3 PH FL S-CSA C3 stort hode TX 10pk Sormat Betongskrue Sormat C3 er en selvgjengende skrue designet for effektiv og sikker montering i ulike typer betong og murverk. Den er ideell for både profesjonelle og gjør-det-selv-prosjekter, og sikrer enkel installasjon uten...Fra 261.25 kr/frpinkl. mva
-
Universalplugg fischer Duoblade BlisterforpakningUniversalplugg Duoblade a 6stk Duoblade BK Universalplugg fischer Duoblade Blisterforpakning er en innovativ løsning designet for å gjøre monteringsjobber enklere og mer effektive. Dette produktet fra fischer muliggjør sikker montering av kroker ved hjelp av DuoPower eller DuoBlade-teknologi, og er ideelt for både profesjonelle...123.75 kr/pakinkl. mva
-
Fasadeplugg fischer DuoXpand med sekskantskrue elforzinketFasadeplugg Duoxpand 10X100 EZ a 4stk 6kt-skrue elforz Fasadepluggen fischer DuoXpand med sekskantskrue er en pålitelig løsning for innfesting i ikke-bærende konstruksjoner av betong, mur og porebetong. Dette produktet er spesielt utviklet for å sikre en solid og trygg montering av metallkomponenter til ulike...Fra 73.75 kr/pakinkl. mva
-
Forankringsmørtel fischer FIS V Plus 300T 10 stkForankringsmørtel i kasse 10 Patroner FIS V Plus 300T Forankringsmørtel fischer FIS V Plus 300T er en allsidig og pålitelig løsning for krevende festearbeid i både risset og rissfri betong samt murverk. Denne styrenfrie vinylester-hybridmørtelen er designet for å håndtere de høyeste belastningene og...1 998.75 krinkl. mva
-
Forankringsmørtel fischer FIS EM 390S plusForankringsmørtel FIS EM 390S plus fischer fischer Forankringsmørtel FIS EM 390S plus er en epoxyharpiksmørtel av høy kvalitet, utviklet for å gi maksimal lastekapasitet i både sprukket og ikke-sprukket betong. Denne mørtelen er ideell for krevende byggeprosjekter hvor pålitelighet og styrke er avgjørende. Fordeler...585.90 kr/stk inkl. mvaMin bestilling: 12 stk = 7 030.80 kr inkl. mva
(5 624.64 kr eks. mva) -
Fasadeplugg fischer DuoXpand med skrue A4 syrefastFasadeplugg Duoxpand 10X120 A4 skrue syrefast SH fischer 50 Fasadeplugg fischer DuoXpand med skrue A4 syrefast er en innovativ løsning for sikker og pålitelig montering i alle typer byggematerialer. Denne pluggen kombinerer to ulike nylontyper for optimal tilpasning og styrke, og leveres med en...38.12 kr/stk inkl. mvaMin bestilling: 50 stk = Fra 1 906 kr inkl. mva
(1 524.80 kr eks. mva) -
Fasadeplugg fischer DuoXpand med sekskantskrue A4 syrefastFasadeplugg Duoxpand 10X100 A4 6kt-skrue syrefast fischer 50 Fasadepluggen fischer DuoXpand med sekskantskrue A4 syrefast er en innovativ løsning for sikre og pålitelige festemidler i byggematerialer. Denne pluggen er spesielt utviklet for å gi optimal tilpasning og styrke i alle typer byggematerialer, takket være...43.12 kr/stk inkl. mvaMin bestilling: 50 stk = Fra 2 156 kr inkl. mva
(1 724.80 kr eks. mva) -
Rengjøring- og Injeksjonskoffert fischer FIS CCRengjøring - Injeksjonskoffert fischer FIS CC Rengjøring- og Injeksjonskoffert fischer FIS CC er en komplett løsning for profesjonell kjemisk innfesting. Denne praktiske kofferten inneholder alt nødvendig tilbehør for å sikre presis og effektiv innfesting i ulike materialer. Fordeler og egenskaper Inkluderer tre børster i...2 498.75 krinkl. mva
-
Universalplugg fischer Duopower m/vinkelkrok BlisterforpakningUniversalplugg 8X40 Duopower a 4stk vinkelkrok Duopower BK Universalplugg fischer Duopower med vinkelkrok i blisterforpakning er en allsidig og pålitelig løsning for montering av kroker på ulike veggtyper. Dette produktet kombinerer styrken til fischers DuoPower-plugg med en praktisk vinkelkrok, noe som gjør det ideelt...73.75 kr/pakinkl. mva
-
Universalplugg fischer Duopower m/vinkelkrok BlisterforpakningUniversalplugg fischer Duopower med vinkelkrok i blisterforpakning er en allsidig og pålitelig løsning for montering av kroker på ulike veggtyper. Dette produktet kombinerer styrken til fischers DuoPower-plugg med en praktisk vinkelkrok, noe som gjør det ideelt for både profesjonelle håndverkere og hjemmefiksere.Fordeler og egenskaper...73.75 krinkl. mva
-
Universalplugg fischer UX med KrageUniversalplugg UX 10R 50/frp m/krage Fischer Universalpluggen fischer UX med krage er en allsidig og pålitelig løsning for festing i både massive byggematerialer og platevegger. Denne pluggen er ideell for både profesjonelle og gjør-det-selv-brukere som ønsker en sikker og stabil montering. Fordeler og egenskaper...1.15 kr/stk inkl. mvaMin bestilling: 50 stk = Fra 57.50 kr inkl. mva
(46 kr eks. mva) -
Ankerbolt fischer FHB II-AS A4 syrefastAnkerb. 12X75/10R A4 FHB II-AS syrefast skive og mutter Ankerbolt fischer FHB II-AS A4 syrefast er en del av det avanserte fischer Highbond-System FHB II. Dette kraftstyrte ekspanderende ankeret er designet for å sikre maksimal belastning i både sprukket og ikke-sprukket betong. Fordeler og...86.25 kr/stk inkl. mvaMin bestilling: 10 stk = 862.50 kr inkl. mva
(690 kr eks. mva) -
Ankerbolt fischer FHB II-AL A4 syrefastAnkerb.12X100/25R A4 FHB II-AL syrefast skive og mutter Ankerbolten Fischer FHB II-AL A4 er en syrefast ankerbolt designet for å levere maksimal styrke og holdbarhet. Denne bolten er ideell for krevende festingsoppgaver i tøffe miljøer. Fordeler og egenskaper Syrefast materiale som gir utmerket korrosjonsmotstand....111.25 kr/stk inkl. mvaMin bestilling: 10 stk = 1 112.50 kr inkl. mva
(890 kr eks. mva) -
Spikeranker med krok fischer FNA IISpikeranker 6X25 EZ m/kr FNAII elforzinket m/krok fischer Spikeranker med krok fischer FNA II er en effektiv løsning for flerpunktsinnfesting i byggeprosjekter. Dette monteringsvennlige produktet er spesielt designet for å spare tid og kostnader ved slagmontasje. Fordeler og egenskaper Enkel slagmontasje for rask installasjon....9.95 kr/stk inkl. mvaMin bestilling: 50 stk = 497.50 kr inkl. mva
(398 kr eks. mva) -
Universalplugg fischer Duopower BlisterforpakningUniversalplugg 6X30 Duopower a 6stk vinkelkrok Duopower BK Universalplugg fischer Duopower Blisterforpakning er en allsidig og pålitelig løsning for montering av kroker og skruer i ulike materialer. Med sin unike design og høye belastningsevne er denne pluggen ideell for både profesjonelle og gjør-det-selv-entusiaster som...173.75 kr/pakinkl. mva
-
Settverktøy for KBT/KBTMSettverktøy KBT10 Sormat Settverktøy for KBT/KBTM fra Sormat er et spesialverktøy designet for montering av lettbetongplugger, som KBT og KBTM. Dette verktøyet sikrer enkel og effektiv installasjon, noe som gjør det til et uunnværlig hjelpemiddel for håndverkere og byggprofesjonelle. Fordeler og egenskaper Spesialdesignet for...186.25 krinkl. mva
-
Settverktøy for KBT/KBTMSettverktøy for KBT/KBTM fra Sormat er et spesialverktøy designet for montering av lettbetongplugger, som KBT og KBTM. Dette verktøyet sikrer enkel og effektiv installasjon, noe som gjør det til et uunnværlig hjelpemiddel for håndverkere og byggprofesjonelle.Fordeler og egenskaper Spesialdesignet for montering av KBT og...186.25 krinkl. mva
-
Vippeanker fischer KM 10Vippeanker 10X180 EZ KM elforzinket fischer Vippeanker fischer KM 10 er et pålitelig og effektivt festeanker designet spesielt for bruk i plater og hulrom. Dette produktet gir et solid feste for ulike installasjoner, noe som gjør det ideelt for både profesjonelle håndverkere og gjør-det-selv-entusiaster....111.25 kr/stk inkl. mvaMin bestilling: 25 stk = 2 781.25 kr inkl. mva
(2 225 kr eks. mva) -
Slaganker fischer EA II u/krage for diamantborSlaganker M12 EZ EA II F/diama elforzinket bor Ø15mm fischer Slaganker fischer EA II uten krage er en moderne og effektiv løsning for festing i betong og andre faste materialer, spesielt utviklet for bruk med diamantbor. Dette produktet er ideelt for profesjonelle innen bygg...19.19 kr/stk inkl. mvaMin bestilling: 25 stk = 479.75 kr inkl. mva
(383.80 kr eks. mva) -
Slaganker fischer EA II u/krage for diamantborSlaganker fischer EA II uten krage er en moderne og effektiv løsning for festing i betong og andre faste materialer, spesielt utviklet for bruk med diamantbor. Dette produktet er ideelt for profesjonelle innen bygg og anlegg som krever pålitelig og sterk forankring.Fordeler og egenskaper...390.62 kr/stk inkl. mvaMin bestilling: 25 stk = 9 765.50 kr inkl. mva
(7 812.40 kr eks. mva) -
Forlengningsrør fischer Mixerspiss 1MForlengningsrør Mixerspiss 1m FIS 1m fischer Forlengningsrør fischer Mixerspiss 1M er et fleksibelt tilbehør designet for bruk med fischer FIS 300, 360 og 390 ml forankringsmørtel. Dette produktet er ideelt for påføring av mørtel i svært dype borehull, og sikrer en effektiv og presis...86.25 krinkl. mva
-
Slaganker Sormat LAL+ med krageSlaganker LAL+ M6X25 EZ krage elforzinket 100pk Sormat Slaganker Sormat LAL+ med krage er et elforsinket anker designet for pålitelig og sikker montering i harde og massive materialer. Dette produktet er spesielt tilpasset for opphengssystemer, som sprinkleranlegg, kanaler og kabelbroer. Fordeler og egenskaper Elforsinket...3.29 kr/stk inkl. mvaMin bestilling: 100 stk = Fra 329 kr inkl. mva
(263.20 kr eks. mva) -
ListpluggSpikerplugg 5/30X50 EZ hvit elforzinket 200pk Listpluggen er et essensielt festemiddel designet for montering av sokler og lister. Den er laget av slitesterk nylon og kommer med en forsenket krage for en sikker og stabil installasjon. Fordeler og egenskaper Spesielt utviklet for montasje av...Fra 2.52 krinkl. mva
-
Slaganker Sormat LAHSlaganker LAH M16X65 A4 syrefast 25pk Sormat Slaganker Sormat LAH er et syrefast anker uten krage, ideelt for opphengningssystemer i bygg og industri. Dette slagankeret er utviklet for forinstallasjon og er kompatibelt med metriske skruer og stenger, noe som gjør det til et pålitelig...227.25 kr/stk inkl. mvaMin bestilling: 25 stk = Fra 5 681.25 kr inkl. mva
(4 545 kr eks. mva) -
Vippeanker fischer m/krok Metall KDH5Vippeanker 5X90 EZ KDH m/kr elfozinket m/krok fischer Vippeanker fischer m/krok Metall KDH5 er et pålitelig og robust festemiddel designet for å sikre tunge gjenstander til ulike typer plater og himlinger. Dette ankeret er ideelt for både profesjonelle og gjør-det-selv-entusiaster som ønsker en sikker...20.34 kr/stk inkl. mvaMin bestilling: 20 stk = 406.80 kr inkl. mva
(325.44 kr eks. mva) -
Vippeanker fischer m/krok Metall KDH5Vippeanker fischer m/krok Metall KDH5 er et pålitelig og robust festemiddel designet for å sikre tunge gjenstander til ulike typer plater og himlinger. Dette ankeret er ideelt for både profesjonelle og gjør-det-selv-entusiaster som ønsker en sikker og enkel monteringsløsning.Fordeler og egenskaper Egnet for bruk...312.50 kr/stk inkl. mvaMin bestilling: 20 stk = 6 250 kr inkl. mva
(5 000 kr eks. mva) -
Betongskrue fischer UltraCut FBSII US 6kt A4 syrefastBetongskrue fischer UltraCut FBSII US 6kt A4 syrefast er en høyytelses forankringsløsning spesielt utviklet for krevende installasjoner. Denne skruen er ideell for utendørs bruk og i fuktige miljøer, takket være dens syrefaste stålkonstruksjon.Fordeler og egenskaper Utstyrt med et sekskanthode og integrert skive for enkel...8 160.75 krinkl. mva
-
Vippeanker KD,KDHVippeanker 4X100 EZ KD elforzinket fischer Vippeanker KD og KDH fra fischer er et pålitelig festemiddel designet for bruk i ulike platematerialer, hulrom, og stålbjelker. Disse ankerne er ideelle for situasjoner hvor det kreves høy holdfasthet uten behov for spesialverktøy. Fordeler og egenskaper Enkel...15.69 kr/stk inkl. mvaMin bestilling: 25 stk = Fra 392.25 kr inkl. mva
(313.80 kr eks. mva) -
Spikerplugg Stål Zink NDK SormatSpikerplugg N 5X40/5 EZ Ejot elforz Spikerplugg Stål Zink NDK fra Sormat er en pålitelig løsning for montering i betong, luftet betong, murstein og lignende materialer. Denne pluggen er ideell for innendørs bruk og sikrer et sterkt og sikkert feste ved riktig installasjon. Fordeler...186.25 kr/pakinkl. mva
